Press ESC to close

Mahmut YUMMahmut YUM Kişisel Blog

Oku Yorum – Miras Döngüsü Christopher Paoloni

Christopher Paolini tarafından yazılan Miras Döngüsü toplam 4 kitaptan oluşmakta. Bir çocuk ve dünyayı bir zalimin elinden ejderhası ile birlikte kurtarışının anlatıldığı kitap oldukça akıcı şekilde yazılmış. 

Kendinizi kaptırdığınızda okurken sahnelerin beyninizde canlanması ile muhteşem bir keyif yaşatan kitap serisinde elfler, cüceler, insanlar hep birlikte tek bir zalimle başa çıkmaya çalışıyorlar.

Başkalarından Yorumlar;

[mks_pullquote align=”left” size=”24″ width=”600″ bg_color=”#000000″ txt_color=”#ffffff”]Her yaşa hitab eden, kafasında olluşturduklarını yeterince iyi  anlatmış olan paolinin Eragon  adlı kitabı birçok okuyucu tarfından zevkle okunuyor. Buna şahitlik eden yorumların arasında benimkinin katılmasına sevindim. İnsana okuma alışkanlığını kolay edindirebilen eragon diğer kitapları Edest ve Brisingr ile büyük ilgi topladı. internette kapaklarının sergilenmiş olduğu 4. kitap -ki biçok kişi bunu bilmiyor- Eldunari hakkındaki tartışmalar da var. Eldestin arkasanda yazdığı  gibi miras üçlemesi Paollini sayesinde dörtlüğe çıktı her anı macerayla dolu bu kitabı sizlere tavsiye ediyorum[/mks_pullquote]

[mks_separator style=”solid” height=”5″]

[mks_pullquote align=”left” size=”24″ width=”600″ bg_color=”#000000″ txt_color=”#ffffff”]dış dünyayla tüm etkinliğimi kesebilecek ve sürüleyici bit kitapp[/mks_pullquote]

Benimde bu yorumlar gibi oldukça ilgimi çeken seriyi 3 günde bitirdim 🙂

Sizlere de iyi okumalar dilerim.

Mahmut YUM

Lise yıllarında kendi sitesini kurarak Webmaster, Server Manager ve en son olarak Network dünyasının içinde kendi bulmuş bir insan parçası. Hepsi hayal de olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.